Strona główna > Aktualności > Możecie nas wspierać

Wolbrom 19.04 2016r

Jak zwykłe zakupy online zmienić w coś magicznego?

Fundacja Rosa Vita od ponad dwóch lat prowadzi działania w zakresie pomocy chorym na raka ich rodzinom, propagujemy badania profilaktyczne i zdrowy tryb życia. Od teraz może ją wesprzeć każdy, kto kupuje w internecie – nie płacąc ani grosza więcej niż za zwykłe zakupy.

Umożliwia to serwis FaniMani.pl, w którym Fundacja Rosa Vita założyła swój profil. Jeśli internauta robiący zakupy online będzie chciał wesprzeć organizację, wystarczy, że wejdzie na stronę https://fanimani.pl/ kliknie “Wspieram”, wybierze sklep i zrobi zakupy jak zwykle. Określony procent wartości zakupów trafi do organizacji wybranej przez użytkownika.

Osoba, która aktywnie wspiera organizację przy okazji zakupów u partnerów FaniMani.pl

w ciągu roku przekazuje średnio 83,45 zł. Dla porównania – jeden podatnik przekazuje poprzez

1% średnio 45 zł rocznie. – To naprawdę proste rozwiązanie, a korzystanie z niego jest zupełnie darmowe, zarówno dla nas, jak i dla osób robiących zakupy.

Siłą serwisu są drobne darowizny, które razem tworzą dużą kwotę. Obecnie ponad 18 mln Polaków kupuje w internecie, zatem serwis, dzięki któremu można przy okazji pomóc wybranej organizacji jest szansą dla wielu inicjatyw non-profit.

Fundacja Rosa Vita realizuje wiele projektów. Organizujemy spotkania z onkologami, badania przesiewowe, planujemy zbiórkę krwi i coroczną zbiórkę materiałów szkolnych dla dzieci przebywających w szpitalach POKOLORUJ MÓJ ŚWIAT. Pieniądze z darowizn w całości przekazywane są na działania mające na celu pomoc chorym na nowotwory i wczesne wykrywanie nowotworów. Staramy się także przekazywać bezpośrednio pieniądze chorym na leczenie.

- Naszą obecność w serwisie traktujemy jako dodatkowy sposób zbierania darowizn na realizowanie ważnych celów. Gorąco zachęcamy do wspierania nas przy okazji każdych zakupów w internecie – Kasia Gardeła prezes Fundacji Rosa Vita

Czym jest FaniMani.pl?

FaniMani.pl to serwis internetowy, umożliwiający wspieranie organizacji i inicjatyw społecznych przy okazji zakupów online. Zarejestrowane w serwisie organizacje otrzymują darowizny za każdym razem, gdy użytkownik robiący zakupy internetowe przez www.fanimani.pl wskaże ją jako cel, który chce wesprzeć.

W serwisie zarejestrowanych jest ponad 2000 organizacji, a do programu dołączyło ponad 800 sklepów internetowych, wśród których jest wiele znanych marek.

 

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.