Strona główna > Aktualności > KREW ZA KREW-podsumowanie

Fundacja Rosa Vita otrzymała piękne podziękowanie od pani Jolanty Zatorskiej Dyrektora Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Ja pragnę złożyć wielkie podziękowanie wszystkim, którzy zechcieli oddać krew. Ale słowa podziękowania należą się także moim wolontariuszom, którzy dzielnie przetrwali wiele godzin i mimo zimna  rozdawali ulotki, pomagali przy pracach porządkowych. :)

Serdecznie dziękuję panu Dariuszowi Gorgoniowi za nieodpłatne udostępnienie sali w Remizie OSP i osobisty udział i wsparcie. Dziękuję także panom strażakom za pomoc podczas akcji KREW ZA KREW!

Specjalne podziękowanie należy się panu Robertowi Pobudkiewiczowi, prezesowi HDK przy Zakładach WOSTAL, który od samego początku włączył się aktywnie w akcję zbiórki krwi w Wolbromiu i jest znanym propagatorem honorowego krwiodawstwa. Bardzo dziękuję :)

Firma FIBER  wsparła nas życzliwie w tej trudnej, i nie ukrywam bardzo kosztownej akcji. Cieszę się, że są w Wolbromiu ludzie i firmy, które tak serdecznie i życzliwie wspierają wolontariat i tak ważne przedsięwzięcia.

Serdecznie dziękuję prezesom i pracownikom Firmy FIBER!

IMG_20160524_0001

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.